




Belakos Palazzo 77 Visgraat XL Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€67,00 per m2
De Belakos Palazzo 77 Visgraat XL Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekBelakos Palazzo 77 Visgraat XL Dryback visualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Start de roomvisualisatorVrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Methode | Dryback |
| Patroon | |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 15 x 77 cm |
| Afmetingen | 765 × 153 × 2,5 mm |
| Embossing | Register embossing |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Velling | 4V |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
Klantbeoordelingen
Ik heb een visgraat pvc vloer laten leggen door het Vloerenmagazijn. Vanaf de afspraak thuis om mijn wensen te bespreken en de stalen te bekijken tot het leggen van de vloer… wat een fijne club is dit! Ook de communicatie over alles is duidelijk en op tijd.
Ook dikke complimenten voor de jongen die de vloer heeft gelegd. De vloer ligt er superstrak in, hij werkte rustig en netjes en was ook gewoon erg gezellig. Ik ben echt heel blij met het resultaat en raad het Vloerenmagazijn dan ook zeker aan!
Ik heb een visgraat pvc vloer laten leggen door het Vloerenmagazijn. Vanaf de afspraak thuis om mijn wensen te bespreken en de stalen te bekijken tot het leggen van de vloer… wat een fijne club is dit! Ook de communicatie over alles is duidelijk en op tijd.
Ook dikke complimenten voor de jongen die de vloer heeft gelegd. De vloer ligt er superstrak in, hij werkte rustig en netjes en was ook gewoon erg gezellig. Ik ben echt heel blij met het resultaat en raad het Vloerenmagazijn dan ook zeker aan!
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Wil je meer visgraat PVC vloeren bekijken?
Belakos
Bekijk alles »
All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *



























