

Calitex La Bella Maison Rhone Plank XL Dryback
Home » PVC Vloeren » Calitex » Calitex La Bella Maison » Calitex La Bella Maison Rhone Plank XL Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€58,00 per m2
De Calitex La Bella Maison Rhone Plank XL Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekVisgraat
Plank XL
Vrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Calitex |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Methode | Dryback |
| Patroon | |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 23 x 152 cm |
| Afmetingen | 1524 × 228 × 2,5 mm |
| Embossing | Embossed in register |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Velling | Microvelling |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Calitex
Bekijk alles »
Calitex
Calitex Excelsior Visgraat Dryback
Vanaf €74,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Lesedi Visgraat Dryback
Vanaf €74,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Ruby Visgraat Dryback
Vanaf €74,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Sierra Visgraat Dryback
Vanaf €74,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Hope Visgraat Dryback
Vanaf €74,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Eternity Visgraat Dryback
Vanaf €74,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Lesedi Plank XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Ruby Plank XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Sugar Visgraat Dryback
Vanaf €66,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Calitex
Calitex Kaschmir Visgraat Dryback
Vanaf €66,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *






















