


Coretec Flexile Forest Walvisgraat Dryback
Home » PVC Vloeren » Coretec » Coretec Flexile » Coretec Flexile Forest Walvisgraat Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€69,00 per m2
De Coretec Flexile Forest Walvisgraat Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekPlank
Walvisgraat
Vrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Coretec |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Patroon | |
| Dikte | 3,0 mm |
| Afmeting | 12 x 123 cm |
| Afmetingen | 1228 × 118 × 3 mm |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Velling | 4MV |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Wil je meer walvisgraat PVC vloeren bekijken?
Wil je meer visgraat PVC vloeren bekijken?
Coretec
Bekijk alles »
Coretec
Coretec Flexile Meadow Walvisgraat Dryback
Vanaf €69,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Meadow Plank Dryback
Vanaf €63,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Forest Plank Dryback
Vanaf €63,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Desert Plank Dryback
Vanaf €63,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Lumber Plank Dryback
Vanaf €63,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Acorn Plank Dryback
Vanaf €63,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Timber Plank Dryback
Vanaf €63,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Jura Tegel Dryback
Vanaf €69,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Coretec
Coretec Flexile Matterhorn Tegel Dryback
Vanaf €69,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *





















