Rivièra Maison Montauk Dark Plank XL Dryback
Home » PVC Vloeren » Rivièra Maison » Rivièra Maison Long Island » Rivièra Maison Montauk Dark Plank XL Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€61,00 per m2
De Rivièra Maison Montauk Dark Plank XL Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekVisgraat XL
Plank XL
Vrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Rivièra Maison |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Patroon | |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 23 x 152 cm |
| Afmetingen | 1524 × 230 × 2,5 mm |
| Embossing | Embossed in register |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Velling | 4MV |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Rivièra Maison
Bekijk alles »
Rivièra Maison
Rivièra Maison Montauk Dark Visgraat XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Riverside Oak Visgraat XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Gibson Beach Visgraat XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Bayville Wood Visgraat XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Hempstead Grey Visgraat XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Long Beach Sand Visgraat XL Dryback
Vanaf €67,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Riverside Oak Plank XL Dryback
Vanaf €61,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Gibson Beach Plank XL Dryback
Vanaf €61,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Bayville Wood Plank XL Dryback
Vanaf €61,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

Rivièra Maison
Rivièra Maison Hempstead Grey Plank XL Dryback
Vanaf €61,00 per m2
All-in actieprijs *
All-in actieprijs *

























