Therdex Chevron 12044 Plank Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€67,00 per m2
De Therdex Chevron 12044 Plank Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekBeschrijving
Creëer, combineer en innoveer. De Chevron serie bestaat uit rustige natuurlijke tinten in drie verschillende uitvoeringen. Een eigentijdse visgraat, een moderne Hongaarse punt of klassieke lange planken. Alle drie dezelfde kleur en structuur, maar met uiteenlopende karakters.
| Type | dryback |
| Embossing | registered embossed |
| Afmeting | planken 23×122 cm |
| Pakinhoud | 12 st. | 3,345 m² |
Vrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Therdex |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Methode | Dryback |
| Patroon | |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 23 x 122 cm |
| Afmetingen | 1219 × 228 × 2,5 mm |
| Embossing | Registered Embossed |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Geschikt voor traprenovatie |
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Therdex
Bekijk alles »
All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *
























