Therdex Private 8102-02 Visgraat XL Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€70,00 per m2
De Therdex Private 8102-02 Visgraat XL Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekVrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Therdex |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Methode | Dryback |
| Patroon | |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 15 x 76 cm |
| Afmetingen | 762 × 152,4 × 2,5 mm |
| Embossing | Embossed in register |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Velling | 4MV |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
Klantbeoordelingen
Zeer tevreden met de producten en mensen van Het Vloeren Magazijn! Prachtige pvc vloer in walvisgraat met border en bies gelijmd door de vakman Job. Ook super advies gehad met het uitkiezen van de juiste vloer van Edwin. Prijs kwaliteit verhouding is fenomenaal.
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Wil je meer visgraat PVC vloeren bekijken?
Therdex
Bekijk alles »
All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *






























