




VivaFloors Hongaarse punt 7230 Hongaarse punt Dryback
Prijzen vanaf 50m2
€74,00 per m2
De VivaFloors Hongaarse punt 7230 Hongaarse punt Dryback
heeft een All-in actieprijs *
Inclusief egaliseren en leggenUitsluitend A merken met volledige fabrieksgarantieEigen vloerenmontage legteamBinnen 6 weken gelegdAltijd afgeleverd in huis met eigen transportGeen aanbetaling nodig, pas betalen bij leveringGratis thuisadvies binnen 1 weekVivaFloors Hongaarse punt 7230 Hongaarse punt Dryback visualisator
Bekijk deze vloer in de online visualisator
Start de roomvisualisatorBeschrijving
De 7230 en 7880 zijn nu ook verkrijgbaar in Hongaarse punt! Het kenmerkende legpatroon wordt vaak geassocieerd met elegantie en luxe. De planken worden gelegd in een hoek van 60 graden. Dit geeft de vloer een stijlvolle en bijzonder rustige uitstraling. De Hongaarse punt van Vivafloors is verkrijgbaar in lijmvariant.
Vrijblijvende offerte aanvragen?
Benieuwd naar de prijs voor deze vloer inclusief egaliseren en leggen? Vul uw gegevens hieronder in en wij zullen contact met u opnemen met een prijsindicatie.
Aanvullende informatie
| Merk | Vivafloors |
|---|---|
| Serie | |
| Soort | Plak PVC |
| Methode | Dryback |
| Patroon | |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Afmeting | 16 x 55 cm |
| Afmetingen | 550,8 × 159 × 2,5 mm |
| Embossing | Wood Touch |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Kleuren | |
| Looks | |
| Hoek | |
| Vloerverwarming | Geschikt voor vloerverwarming |
| Traprenovatie | Niet geschikt voor traprenovatie |
Vraag hier een staal aan van dit product.
Wij bieden een gratis stalenservice aan voor onze klanten. Wil je alleen een staal ontvangen zonder een offerte of zonder advies van onze adviseurs; bezoek dan de website van de leverancier voor een gratis staalaanvraag.
Vivafloors
Bekijk alles »
All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *

All-in actieprijs *




















